Фесюк Даринка

Фесюк Даринка

     Ще з малечку полюбляла  тримати в руці пензлик або олівець. Мене завжди дивувало, як лише один колір може змінити шпалери в кімнаті. Як маленькі каракульки роблять з нудної книжки цікаву, а злі персонажі стають веселішими, якщо їм домалювати декілька деталей…
    Коли я була зовсім ще маленька, так у класі першому. Хрещена подарувала мені декілька книжечок «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» з серії «Міні диво». І я закохалася у ілюстрації Владислава Єрко. І  по цей час,  коли з того моменту пройшло вже п’ятнадцять років, він залишається для мене взірцем. Його книги можна розглядати годинами, кожного разу знаходивши на сторінках щось нове та казкове.
    Так я захопилася малюванням. Це стало невідємною частиною мого життя. Спочатку це були графічні роботи з присутністю стилізації та деталізації. Далі гуашевий живопис (хто ходив у художню школу, то безпосередньо мали з ним справи), олійний живопис, який так приємно малювати мастихіном, і звичайно акварельний, де я відкрила для себе техніку роздування фарб. Мені подобається творити щось нове, придумане, дещо не реальне, часом фантастичне. Малювання, одне з того, що робить мене щасливою, приносить мені задоволення від життя. Коли я в процесі роботи, то забуваю про час та, ніби поринаю у свій світ, в якому можна літати, плавати дуже довго.
    На даному життєвому етапі, розкриваю себе як ілюстратора та роблю авторські «хендмейт» листівки з нагоди різноманітних свят і вчу діток малювати та любити цей прекрасний світ.
     Бажаю кожному бути митцем своєї справи та отримувати задоволення від того, що робите!
      Надхнення Вам, та сонячних думок!Old Town Square Panorama

Old Town Square Panorama

Чарує.....

6,50 грн.

І знову наснилися гори
-82 %
Веселий дзвін

Веселий дзвін

..

5,50 грн.

Вище хмар

Вище хмар

Вище хмар...над горами Карпатами.....

5,50 грн.

Залишатись в свідомості
Клаптикова ковдра
Наодинці

Наодинці

..

5,50 грн.

Наша тепла зима
Наша тепла осінь
-82 %

Наша тепла осінь

А якою є ваша осінь?..

1,00 грн.

Пожирач сердець
Там, де живе джаз!
-82 %

Там, де живе джаз!

Даринка Фесюк знає, де живе джаз!..

1,00 грн.

Швидкості старого міста
-36 %
Показано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)