Данильчук Олексій

Данильчук Олексій

Вітаю!

    Мене звати Данильчук Олексій. Я художник-дизайнер з Житомирщини. Свої роботи створюю переважно в стилі романтичного реалізму.  Дуже  подобається,  якщо  в  живописі  присутній  «джазовий»  діалог  з  глядачем  -  коли  на  полотні  відображена  не  просто  яскрава  та  симпатична  сцена,  а  присутня  інтрига,  що  спонукає  глядача  до  власних  роздумів,   спогадів,  міркувань.   Свої картини створюю використовуючи переважно класичні матеріали  - олія,  або акрил на холсті

     Люблю подорожувати - для мене це одне з джерел натхнення та духовного розвитку. Подорожі допомагають генерувати нові ідеї для створення цікавих сюжетів живопису. Мене цікавить культура та етнічно-історична спадщина різних країн Світу.

    На даний момент професійно працюю над розробкою та моделюванням промислових дизайнів художнього упакування та їх концептів  (переважно для харчової галузі), а також у сфері розробки дизайн-концептів рекламної та сувенірної продукції, орієнтованої на різні види поліграфії, логотипів та фірмових знаків.

 

 

 February Burgos

February Burgos

..

5,50 грн.

В корчмі

В корчмі

..

5,50 грн.

Покер

Покер

..

5,50 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)