Одна із тисячі історій...

Владиславу  - 26 років. Він з України, народився і виріс  у Вінницькій області, вже кілька років мешкає у місті Житомир.

Як і всі, він має вподобання, хобі та мрії. Захоплюється страйкболом й плаванням,  подорожує, серед улюблених тварин – єноти й котики, улюблене авто -   Dodge  Charger69 року.  А ще він має неймовірну жагу до життя і веселу вдачу. Посмішка, жарти і завжди піднесений настрій – це візитівка Влада. Таким його знають рідні, друзі та знайомі в Україні і за її межами.

Цим хлопцем можна і варто захоплюватися, пишатися,  бо він, без перебільшення, - герой.

У 2013 році Владислав Кузнєцов підписав контракт і став десантником 95 бригади, з якою в 2014 році відправився боронити східні рубежі держави. У липні того ж року під час виконання бойового завдання  у зоні проведення АТО, рятуючи свій екіпаж, Влад втратив руку.

Після тривалого лікування та протезування він повернувся на службу – в 199 навчальний Центр  ДШВ ЗСУ. Через деякий час Влад став учасником мультимедійного проекту «Переможці», відсутність кінцівки не завадила взяти участь у благодійному балу воїнів АТО і долучитися йому і до спортивних проектів  -   «Сила нації», «Відважний воїн», інші.

 Про героїчний вчинок Кузнєцова та бій під Лисичанськом, де  загинули військовослужбовці 95 бригади, а сам десантник втратив руку,  зняли документальний фільм «Я – не герой».

У 2017 році десантник Кузнєцов побував у Торонто, адже потрапив до складу національної збірної на міжнародних іграх  «Invictus Games». За  рік до цього благодійники здійснили мрію українського героя – він відвідав   Техас.

Напередодні 25-річчя Владислава про його неймовірну історію та подвиг дізналася художниця Галина Головко, яка має серію листівок про пригоди малюка Єнота. Майже одразу після цього взялася втілювати ідею про іменну-листівку для Владислава Кузнєцова. За кілька місяців робота була готова. Власне, на ній можна роздивитися вже знайомого Єнота  -  у  «тільнику» серед краєвидів Техасу , а поруч – Dodge  Charger . Таким чином, художниці, у властивій їй манері, вдалося не просто створити ще одну листівку про пригоди милого Єнота, а візуалізувати характерні особливості та вподобання героя, який став його прототипом. Тепер ця листівка розлетиться по світу і ще більше людей дізнаються про справжнього українського захисника, переймуться його відвагою, а зображення Єнота нагадуватиме їм  героя нашого часу.

І нехай цей маленький сюрприз стане однією з тисяч приємних історій у житті Влада!!!

                                     Юлія Демусь та команда                                                                                                             Postcrossing.in.ua


Докладніше про Героя Ви можете знайти тут