Новини

Важлива інформаціяДрузі, зверніть,будь ласка, увагу!

Скільки людей, стільки й думок, або трішечки про проект Поштові скриньки України             Ми всі різні, тому кожен із нас сприймає певну річ по-своєму, іноді глибоко особистісно. 

НовинкиЗимові новинки від Наталії Павлюк вже на полицях Postcrossing.in.ua

Нова акція!!!А ми вже розпочали дарувати подарунки!!!

1й День народження Postcrossing.in.uaОсь і промайнув рік. Яскравий та щасливий рік для Postcrossing.in.ua і ми разом з Вами, дорогі друзі, святкуємо перший День народження.

Щорічний дитячий конкурс малюнків «Зимова казка»КОНКУРС! КОНКУРС! КОНКУРС! 
Дорогі друзі, ми всі з нетерпінням чекаємо новорічних та різдвяних свят! Мріємо про дива, приємні зустрічі та несподіванки. 

Квітнева лотерея!!!Отримай в подарунок книгу Марії Солтис-Смирнової "Звідки взялась новорічна коробочка?" та ілюстрації від Мирослави Волощук до неї!!!

Наші автори: Олег ЯринічЦікаве з життя наших авторів!

Олег Яриніч: подробиці творчого експерементуУсі ми маємо друзів, рідних і близьких людей, з якими постійно спілкуємося, проводимо свій вільний час і т.п. Якщо звернути увагу на їх зовнішній вигляд, поведінку та емоції, то можна провести паралелі з рисами, притаманними для тварин. Так склалося у моїй голові, звісно, не без допомоги фантазії, що «першими щасливчиками експерименту» стали мій друг Андрій, подруга Дарія і дружина Наталя. 

Галина Головко та пригоди малюка ЄнотаСьогодні ми знайомимо вас з новим автором команди Postcrossing.in.ua Галиною Головко.


Показано 1 по 10 з 17 (Всього сторінок 2)